katrin higienie

Ręczniki do rąk Katrin sprzyjają prawidłowej higienie rąk

​​ ​

Prawidłowa higiena rąk oznacza mycie i wycieranie rąk. Ręczniki do rąk Katrin to higieniczny i odpowiedzialny wybór. Produkty te wytwarza się zgodnie ze ścisłymi wymaganiami jakościowymi w sposób, który nie zagraża środowisku. 

Prawidłowa higiena rąk zapobiega przenoszeniu się wirusów i bakterii. Te najbardziej zaraźliwe szerzą się przez dotyk, czyli na przykład uściśnięcie czyjejś ręki, dotknięcie klamki drzwi lub innych przedmiotów. Innymi słowy, zapewnienie prawidłowej higieny rąk oznacza dbanie o zdrowie i dobro własne i innych.

Katrin umożliwia zachowanie higieny rąk w toaletach publicznych. Aby dokładnie umyć ręce, należy użyć ciepłej wody i mydła oraz przez ok. 20 sekund pocierać ręce o siebie. Następnie należy wytrzeć ręce za pomocą ręczników papierowych wysokiej jakości — badanie pokazuje, że to najbardziej higieniczny i preferowany sposób wycierania rąk w publicznych toaletach.

Ręczniki do rąk Katrin to odpowiedzialny wybór, zarówno pod względem higieny, jak i dbania o środowisko naturalne. Ich najważniejszym składnikiem jest włókno drzewne, którego pochodzenie zawsze znamy. Minimalizujemy wpływ naszych produktów na środowisko naturalne w całym cyklu życia produktu. Ręczniki do rąk Katrin otrzymały Nordycką Etykietę Ekologiczną, znaną także jako Etykieta Łabędzia oraz Ekologiczną Etykietę UE i Kwiat UE. Z ręczników do rąk Katrin można także bezpiecznie korzystać podczas pracy z żywnością. 

Higiena to dbałość. Produkty Katrin to prosty, ekonomiczny i ekologiczny sposób na zapewnienie higieny rąk w toaletach publicznych.

Uniknij grypy dzięki prawidłowej higienie rąk. Około 80% najbardziej popularnych chorób zakaźnych przenosi się przez ręce. Ręcznik papierowy to najbardziej higieniczny sposób na osuszenie rąk.Tekst: Tiia Tylli-Aliranta
Zdjęcia: Metsä Tissue