Papírové ručníky Katrin přispívají k lepší hygieně rukou

​​ ​

Ke správné hygieně rukou patří jejich mytí a osušení. Papírové ručníky Katrin jsou hygienickým a udržitelným řešením. Jejich výroba splňuje přísné požadavky na kvalitu a je rovněž ekologicky šetrná. 

Dobrá hygiena rukou zabraňuje šíření virů a bakterií. Většina infekcí se šiří prostřednictvím rukou – např. když si s někým podáte ruce nebo když se dotknete kliky dveří či jiných předmětů. Jinými slovy, dobrá hygiena rukou znamená, že se staráte o zdraví sebe i ostatních.

Ručníky Katrin pomáhají dodržovat správnou hygienu rukou na veřejných toaletách. Abyste si ruce důkladně umyli, musíte použít teplou vodu a mýdlo a mnout si dlaně alespoň 20 sekund. Pak je nutné si ruce osušit pomocí kvalitních papírových ručníků – výzkumy ukazují, že papírové ručníky představují nejhygieničtější a také upřednostňovaný způsob sušení rukou na veřejných toaletách.

Papírové ručníky Katrin jsou odpovědným rozhodnutím z hlediska hygieny i životního prostředí. Hlavní surovinou při jejich výrobě je dřevěné vlákno – a my vždy známe původ dřevěných vláken, která využíváme. Minimalizujeme dopad našich produktů na životní prostředí v průběhu celého jejich životního cyklu. Papírové ručníky Katrin mají skandinávskou ekoznačku, známou též jako označení Nordic Swan, a ekoznačku EU v podobě květiny. Papírové ručníky Katrin jsou rovněž bezpečné pro použití s potravinami. 

Hygiena znamená péči. Produkty Katrin představují snadný, ekonomicky dostupný a udržitelný způsob, jak zajistit hygienu rukou na veřejných toaletách.

Vyhněte se chřipce díky lepší hygieně rukou. Přibližně 80 % nejběžnějších infekčních onemocnění se šíří prostřednictvím rukou. Papírový ručník představuje nejhygieničtější způsob, jak si osušit ruce.Text: Tiia Tylli-Aliranta
Fotografie: Společnost Metsä Tissue